Prvi dan nastave - obavijest

U ponedjeljak, 7. rujna 2020., započinje nastava po modelu A. Prvi radni dan održat ćemo tri sata nastave prema sljedećem rasporedu uz pridržavanje epidemioloških mjera.

OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec

1. razred počinje u 7.30 i nastava traje do 9.00 sati.

Učenici 1. razreda dolaze u pratnji jednog roditelja. Roditelj svakog učenika obavezan je imati masku. Učenike 1.razreda dočekat će učiteljica ispred atrija škole (s dvorišne strane). Sa sobom donijeti školsku torbu za preuzimanje udžbenika koje će im učiteljica podijeliti. Papuče za prvašiće prvi dan nisu obavezne.

3., 5. i 7. razredi – nastava započinje u 7.30 i traje do 9.40 sati

1. i 3. razredi u školu ulaze kroz atrij škole (s dvorišne strane), a 5. a,b,c i 7. b, c razredi ulaze na glavni ulaz. 7.a razred ulazi sa sporedne strane kod glazbeni/likovni učionice. Isti je princip odlaska iz škole. 1. i 3.razredi nakon nastave izlaze s dvorišne strane, 5.a,b,c i 7.b,c razredi izlaze kroz glavni ulaz/izlaz, dok 7.a izlazi sa sporedne strane, kod glazbeni/likovni učionice.

5. razredi prvi dan čekaju razrednice ispred glavnog ulaza u školu. One će ih prozvati i dopratiti do učionice.

RASPORED UČIONICA:

5.a – INFORMATIKA

5.b – HRVATSKI JEZIK

5.c – STRANI JEZIK

7.a – GLAZBENI/LIKOVNI

7.b – MATEMATIKA/FIZIKA

7.c – GEOGRAFIJA POVIJEST

2., 4., 6. i 8. razredi – nastava započinje u 11.00 sati i traje do 13.10 sati

2. i 4. razredi u školu ulaze kroz atrij škole (s dvorišne strane), a 6.a,b i 8.a,b,c razredi ulaze na glavni ulaz. 6.c razred ulazi sa sporedne strane kod glazbeni/likovni učionice. Isti je princip odlaska iz škole. 2. i 4.razredi nakon nastave izlaze s dvorišne strane, 6.a,b i 8.a,b,c razredi izlaze kroz glavni ulaz/izlaz, dok 6.c izlazi sa sporedne strane, kod glazbeni/likovni učionice.

RASPORED UČIONICA:

6.a – MATEMATIKA/FIZIKA

6.b – POVIJEST/GEOGRAFIJA

6.c – GLAZBENI/LIKOVNI

8.a – HRVATSKI JEZIK

8.b – STRANI JEZIK

8.c – BIOLOGIJA/KEMIJA/PRIRODA

Svi učenici sa sobom moraju imati školske torbe za preuzimanje udžbenika, bilježnicu, pernicu i papuče. Učenici od 5. do 8.razreda obavezni su nositi maske.

Užine prvi nastavni dan neće biti.

Prijevoz za učenike putnike organiziran je prema rasporedu. Podsjećamo da su učenici u autobusu također obavezni nositi maske.

PŠ Žiškovec

Satnica i raspored za 1.dan nastave:

2., 3. i 4. razred dolaze na 8.00 sati

1.sat - 8.00-8.40

2.sat - 8.45.-9.25

3.sat - 9.30. -10.10

Razredne učiteljice dočekat će učenike i dopratiti ih do učionice uz pridržavanje epidemioloških mjera. Svi učenici sa sobom moraju imati školske torbe za preuzimanje udžbenika, bilježnicu, pernicu i papuče.

1. razred dolazi na 9.30 sati do 11.00

Učenici 1.razreda dolaze u pratnji jednog roditelja. Roditelj svakog učenika obavezan je imati masku. Sa sobom donijeti školsku torbu za preuzimanje udžbenika koje će im učiteljica podijeliti. Papuče za prvašiće prvi dan nisu obavezne.

PŠ Mačkovec

Satnica za 1.dan nastave:

1. razred - nastava započinje u 11.30 i završava u 13.00 sati.

2. i 4.razredi- nastava započinje u 8.00 sati i traje do 10.10 sati.

3.razred- nastava započinje u 11.30 sati i traje do 13.40 sati.

Ostale dane nastava za prijepodnevnu smjenu započinje u 8.00 sati, a poslijepodnevna smjena započinje u 13.00 sati.

Ostale napomene:

Sve upute i preporuke važne za svakodnevno i kvalitetno odvijanje nastave, učenici će dobiti prvi dan nastave od svojih razrednika.

Zahvaljujemo na razumijevanju!

Svim učenicima, učiteljima i roditeljima želimo uspješnu, zdravu  i sretnu školsku godinu!

Ravnatelj škole: Vladimir Novak, prof.

objavio: Lidija Matoša   datum: 3. 9. 2020.