Čitanjem do zvijezda 2018.: Učenici oduševili uvodnim programom

Autor: Lidija Matoša, 10. 5. 2018.

U petak  4. svibnja 2018. u Srednjoj školi Čakovec održana je završnica Nacionalnog projekta za poticanje čitanja  „Čitanjem do zvijezda“.

Predivan program na otvaranju pripremili su učenici OŠ „Petar Zrinski“ Šenkovec.  Filip Sklepić, učenik prvog razreda predstavio se sa monologom Hoću biti velik. Zoja Šestak izvela je svoju pjesmu Moja baka Štefica. O ljubavi  je govorio Luka Štebih, učenik šestog razreda. Učenici Leni Novak i Filip Sklepić prikazali su nam što se dogodi kada u ljubavi zapne izvedbom Boš mi žena, dok su učenici četvrtih razreda, Manda Jeđut i Matija Đeri prikazali kako izgleda stvaran bračni život. Za kraj uvodnog dijela programa, veliki zbor oduševio je izvedbom pjesme Moje drago serce koje je uvježbala učiteljica glazbene kulture Stella Cimerman.

Učenice sedmih razreda,  Stela Horvat i Rudy Novak izvrsno su odradile voditeljski posao. Čitav program praćen je pod budnim okom knjižničarke Lidije Toth. Učenici su odličnim izvedbama oduševili sve prisutne. Zahvaljujemo ravnatelju Vladimiru Novaku koji je prepoznao važnost  ovog projekta i svim prisutnima koji su sudjelovali u natjecanju i uživali u programu.

Slike možete pogledati u našoj fotogaleriji....

« Listopad 2018 »

Osnovna škola Šenkovec Čakovec / Maršala Tita bb 40, HR-40000 Šenkovec / www.os-senkovec.skole.hr / ured@os-senkovec.skole.hr