Obavijest!

Poštovani roditelji, dragi učenici,

Prema preporuci  stožera, osnivača i epidemiologa Međimurske županije od ponedjeljka 14. prosinca 2020. učenici predmetne nastave (i učitelji) prelaze na online nastavu do kraja polugodišta.

Radit će  se online po rasporedu u jednoj (jutarnjoj) smjeni. Učenici i učitelji su već dobro izbrusili svoja znanja na platformama koja su potrebna za online nastavu, tako da iskreno vjerujem da tih osam radnih dana neće biti nikakvih problema.

Učenici razredne nastave u matičnoj školi svi imaju nastavu u jutarnjoj smjeni prema nešto modificiranom rasporedu. Roditelji će raspored dobiti od svojih učiteljica razredne nastave. Predmetni učitelji koji predaju u razrednoj nastavi rade online. Izborna nastava također se održava online poslije redovne nastave.

PŠ Mačkovec radi kao i do sada, u dvije smjene dok se za PŠ Žiškovec ne mijenja ništa jer oni cijelo vrijeme rade u jednoj smjeni.

Epidemiološka situacija u našoj školi je trenutno jako dobra, ali smo bez obzira na to odlučili slušati preporuke struke i osnivača. Uz obrazovanje, sačuvati  zdravlje naše djece i zaposlenika naše škole trenutno je prioritet. Iskreno se nadam da će se cijela situacija što prije primiriti da naša djeca konačno imaju jedan nesmetan kontinuitet boravka u školi. Svima nam je jasno da ništa ne može zamijeniti nastavu „ u živo“, te da je djeci najprirodnije i najljepše kada uče, borave, druže se sa svojim prijateljima i učiteljima. Ali situacija je takva kakva je, i probajmo svi zajedno iz nje izvući maksimum.

Za sva pitanja i nedoumice, stojim na raspolaganju.

Ravnatelj škole: Vladimir Novak, prof.

objavio: Lidija Matoša   datum: 11. 12. 2020.